Hakkımızda

Aziz Gündüz Bucak Salebi, Kitre, Kuzugöbeği ve Badem Ticarethanesi 1970 yılında kurulmuş ve babadan oğula mantığıyla o günden günümüze Bucak, Burdur ve Türkiye geneli hizmet vermektedir. Bilindiği üzere Türkiye’deki salep ticaretinin yüzde doksanı Burdur Bucak’ta yapılmaktadır.Ticaretimizde önce güven , istikrar ve dürüstlük ön plandadır. Kar ikinci amacımızdır. Önceliğimiz insanlardan maddi menfaat elde etmek değil beşeri ilişkilerimizi geliştirmektir. Mal ve hizmetlerimiz önce insanların güvenini ve ihtiyacını karşılamaktadır.

 Geçtiğimiz yıllarda dönemin  başbakanı Tayyip Erdoğan’ın Çalışan Gazeteciler Günü’nde gazetecilere ikram ederken ” Çarşı, pazar değil Hakiki Bucak Salebi” demesiyle yıllardır şifa kaynağı olarak bilinen doğal salep tekrar gündeme gelmiştir.

 

Ancak ne yazık ki piyasada saf salep, bucak salebi adı altında içeriğinde ne olduğu belirsiz maddeler satılmaktadır. Ticarethanemizde, halkımıza en doğal en saf salebi iiletmek için çalışıyoruz, lütfen piyasada Bucak Salebi adı altında satılan ve taklit edilen ürünlere itibar etmeyiniz.

Bucak salebi, Kitre ,Badem ve Kuzugöbeği mantarının yanı sıra tekstil sanayiinde telenin hammaddesi olan Keçi Kılı satışı da yapmaktayız.

Hakiki Bucak Salebinin yanında, Ebru sanatında kullanılan Kitre bitkisi, doğada naturel olarak yetişen, zehirsiz ve çok lezzetli bir mantar türü olan Kuzugöbeği Mantarı ve Badem ticareti yapmaktayız. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi ve fotoğraflara ulaşmak için Ürünlerimiz sayfasını ve Galeri sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Salepciyiz.com Bucak Salebi AZİZ GÜNDÜZ